Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
O firmie

Fracht lotniczy – fracht morski – Interfracht Co.

20 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą spedycyjną założoną w 1998 roku, specjalizującą się w spedycji i logistyce transportu lotniczego air cargo i frachtu morskiegodrobnicy morskiej LCL oraz przesyłek kontenerowych FCL.

Nasze doświadczenie, znajomość rynku od prawie 20 lat, zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów w połączeniu z wykorzystywanym przez nas potencjałem przewozowym są wystarczającą gwarancją znakomitej jakości i pewności oferowanych przez nas usług. Jednym z naszych celów jest osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego spedytora i dostawcy usług spedycyjno-transportowych.

Jesteśmy agentem największych linii lotniczych takich jak: Polskie Linie Lotnicze LOT , Qatar Airways, Turkish Airlines, Saudia Cargo Airlines, Etihad Cargo, United Cargo, Delta, Swiss Airlines, Finnair i wielu innych przewoźników operujących na polskim, europejskim i światowym rynku przewozów lotniczych Cargo.

Jednocześnie, jesteśmy członkiem Global Network of Elite Agents z siedzibą w Hong Kongu, przez co możemy zapewnić Państwu dostawy towarów drogą lotniczą i morską do praktycznie każdego miejsca na świecie poprzez sieć naszych partnerów w ponad 100 Państwach.

Dbamy o każdego klienta

W Interfracht Co. za każdą konkretną przesyłką stoi wyznaczony, odpowiedzialny od początku do końca dostawy człowiek, z którym zawsze możecie się Państwo skontaktować i dowiedzieć wszystkiego na temat aktualnego statusu Waszej przesyłki.

U nas klient nie rozmawia z bezdusznym, korporacyjnym systemem, bowiem nie jesteśmy korporacją ( dużą, anonimową organizacją ). Dla nas klient nie jest również “targetem”, czy tzw. “customer number”.

Jest partnerem, który potrzebuje przesłać lub sprowadzić przesyłkę, która jest dla niego pilna, ważna, posiada konkretną finansową wartość, za którą zapłacił.

Często są to rzeczy osobiste lub zwierzęta do których ma stosunek emocjonalny, innym razem np. leki na ratunek, albo pilna część serwisowa na statek, bez której po prostu nie popłynie dalej. Dlatego zleceniodawca ma prawo oczekiwać od firmy spedycyjnej, którą wybrał profesjonalnej porady, sprawnej, bezpiecznej, odpowiedzialnej i terminowej dostawy we wskazane miejsce.

Tą drogą pragniemy przekonać Państwa do skorzystania z naszych uniwersalnych i sprawdzonych usług spedycyjnych.

Dostosowanie do Twoich potrzeb

Realizujemy zlecenia krajowe i zagraniczne. Zapewniamy dostarczanie przesyłek na bazie “port to port” lub “door to door”, wedle życzenia zlecającego nam transport i uzgodnionych przez niego ze swoim kontrahentem warunków kontraktowych na bazie Incoterms.

Na Państwa zlecenie dokonujemy odbioru przesyłek ze wskazanego przez Państwo miejsca, aranżujemy wysyłkę do wskazanego nam portu lotniczego lub morskiego, lub  jeśli trzeba  do „drzwi”,  wybranym środkiem transportu: cargiem lotniczym lub transportem morskim.

Obsługujemy Państwa w pełnym zakresie celnym, czyli przygotowujemy dokumentację niezbędną do przejścia procedury celnej, po odprawie przygotowujemy wszelkie pozostałe niezbędne formalności związane z odprawą graniczną i zleconym nam przewozem.

Dokonujemy bookingu, wystawiamy dokumenty przewozowe Airwaybill lub konosament Bill of Lading, w zależności od użytego środka transportu. Przekazujemy te dokumenty do nadawcy i do odbiorcy, informując o detalach i szczegółach trackingowych. Dostarczamy fracht morski i cargo lotnicze zgodnie z Państwa zleceniem do wybranego najbliższego siedzibie odbiorcy portu morskiego, lotniczego, lub pod wskazany nam w zleceniu adres.

Nasza oferta obejmuje pełny zakres obsługi celnej, spedycyjnej i transportowej we wszystkich relacjach światowych, czyli dokładnie tam gdzie są lotniska i porty celne. Odprawiamy przesyłki zarówno z Warszawy do New Yorku jak też np. z Singaporu do Caracas.