Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Formy transportu

Spedycja morska

Zapewniamy Państwu rzetelną, uczciwą i profesjonalną obsługę przewozu różnego rodzaju przesyłek. Na Państwa zlecenie rezerwujemy fracht, dokonujemy odprawy celnej i wykonujemy inne wymagane czynności, z jakimi związana jest spedycja morska. Dostarczamy kontenery FCL, jak również drobnicę LCL do portu lub „do drzwi” – wedle Państwa zlecenia lub zapisów kontraktowych.

Firmie Interfracht Co. możecie Państwo zaufać. Mamy zarówno doświadczenie, jak i możliwości w zakresie spedycji morskiej. Pomożemy rozwiązać wszystkie problemy związane z realizacją zamówienia, obsługą frachtową i odprawą celną Państwa przesyłek. Naszym atutem jest szybkość i wysoka efektywność działania, bowiem nie jesteśmy dużą firma i nie ograniczają nas korporacyjne procedury. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta – niezależnie od tego, czy korzysta z naszych usług jednorazowo czy też w ramach stałej współpracy.

Jesteśmy członkiem Global Network, spedycją morską zajmujemy się od wielu lat. Mamy sprawdzonych, zaufanych i rzetelnych partnerów na całym świecie. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu profesjonalną obsługę frachtową w konkurencyjnych cenach.