Interfracht Co. Int. Air Freight


Al. Krakowska 264
02-210 Warszawa

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Formy transportu

Spedycja morska

Zapewniamy Państwu bardzo rzetelną, uczciwą i profesjonalną obsługę spedycji morskiej. Na Państwa zlecenie bookujemy fracht morski, dokonujemy odprawy celnej i wykonujemy inne wymagane czynności związane z obsługą portowa i graniczną. Dostarczamy kontenery FCL jak również drobnicę LCL do portu morskiego lub „do drzwi”, wedle Państwa zlecenia lub zapisów kontraktowych.

Firmie Interfracht Co. możecie Państwo zaufać. Mamy i doświadczenie i możliwości w tym segmencie transportu. Pomożemy rozwiązać wszystkie problemy związane z realizacją zamówienia, obsługą  frachtową  i odprawą celną Państwa przesyłek. Naszym atutem jest szybkość i wysoka efektywność działania, bowiem nie jesteśmy dużą firma i nie ograniczają nas korporacyjne procedury. Nie akceptujemy „bylejakości” i zawsze kierujemy się zasadą żeby każdy zleceniodawca był zawsze zadowolony z naszej obsługi, niezależnie czy korzysta z naszych usług incydentalnie, czy jest już stałym klientem.

Jesteśmy członkiem Global Network, transportem morskim zajmujemy się od wielu lat. Mamy sprawdzonych, zaufanych i rzetelnych partnerów na całym Świecie. Gwarantuje to nam oferowanie Państwu bardzo profesjonalnej obsługi frachtowej w konkurencyjnych cenach.