Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
O firmie

Poznaj Interfracht Co.- Int. Air Freight & Sea Freight

Firma spedycyjno-transportowa Interfracht Co. International Air Freight została założona w 1998 roku. Jest Przedsiębiorstwem Spedycji Międzynarodowej ze 100% polskim kapitałem. Od początku swojego istnienia prowadzimy działalność w szeroko pojętym obszarze spedycji lotniczej i morskiej. Naszą misją jest oferowanie usług spedycyjnych w przewozach cargo lotniczego oraz frachtu morskiego na najwyższym poziomie, zarówno w kraju, jak i za granicą.
Część naszej kadry wywodzi się z nieistniejącego już Przedsiębiorstwa Spedycji Międzynarodowej C. Hartwig Warszawa, najstarszej polskiej firmy spedycyjnej założonej przez Carla Hartwiga. Piszący te słowa ma blisko 30 letnie doświadczenie zawodowe w branży.
Dwadzieścia lat temu rynek przewozów CARGO w Polsce dopiero się kształtował. Od tamtej pory ewoluował bardzo dynamicznie dostarczając spedytorom wiele możliwości.

W łańcuchu dostaw lotniczych i morskich znacznie unowocześniły się floty, nastąpiła optymalizacja procesów magazynowych, wdrożone zostały bardzo nowoczesne systemy zarządzania procesami magazynowo-transportowymi. Powszechny jest system monitoringu
przesyłek track and trace. W dzisiejszym zglobalizowanym świecie czas przyspieszył, a odległości skróciły się.

Pomimo jednak postępujących technologii i nowych rozwiązań, nie zmieniła się nasza
świadomość oczekiwań klientów w stosunku do oferowanych przez nas usług, czyli rzetelnego, w
pełni profesjonalnego, odpowiedzialnego, oraz spersonalizowanego podejścia do potrzeb
każdego z nich.
Korzystamy z najnowszych rozwiązań i elektronicznych systemów logistycznych, traktujemy je
jednak wyłącznie jako narzędzia w ręku spedytora dla udoskonalania jakości naszego serwisu.

Naszym atutem jest szybkość i wysoka efektywność działania, nie jesteśmy bowiem dużą firmą, zatem nie ograniczają nas korporacyjne procedury. Zawsze kierujemy się zasadą żeby każdy zleceniodawca był zadowolony z naszej obsługi, niezależnie czy korzysta z naszych usług incydentalnie, czy jest już stałym klientem.

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne przesiedlające się ze swoim bagażem osobistym, dyplomaci, firmy przesiedleniowe, Biura i Towarzystwa Handlu Zagranicznego, oraz wszelkie Spółki Handlowe, zajmujące się eksportem i importem, dostawcy części zamiennych, a także hodowcy i miłośnicy zwierząt eksportujący je za granicę w celach komercyjnych lub hobbystycznych.

Decydując się na współpracę z nami, możecie być Państwo pewni, że Wasza przesyłka jakakolwiek by nie była, mała czy duża, tania czy droga, bardziej lub mniej pilna, niezależnie skąd dokąd wysyłana, znajduje się w profesjonalnych i odpowiedzialnych rękach.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz w zakładce “kontakt”. Zapraszamy do współpracy.