Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Dostawy eksportowe przesyłek na międzynarodowe Targi i Wystawy

Jedną z naszych specjalistycznych usług są dostawy materiałów i produktów wystawienniczych na Międzynarodowe Targi i Wystawy. Oferujemy bardzo sprawny serwis dostaw towarów wystawowych i ekspozycyjnych na wszelkie Eventy “World Expo” i inne zagraniczne Pokazy, Ekspozycje itd. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferując kompletną obsługę celno-spedycyjną. Fracht lotniczy na Targi i Wystawy obejmuje wszelkie niezbędne czynności logistyczne związane z odbiorem przesyłek od nadawcy i dostarczeniem ich do organizatora Targów lub na stoisko wystawcy, a także wsparcie przy załatwianiu formalności celnych w portach przeznaczenia i dostawach powrotnych. Mamy duże wieloletnie doświadczenie w tym specyficznym segmencie dostaw, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu solidną pomoc formalną, proceduralną i profesjonalną, szybką ekspedycję Waszych materiałów wystawienniczych do zleconych lokalizacji w większości dużych miast na świecie. Dzięki doskonałej znajomości przepisów i procedur związanych z takimi dostawami doskonale wiemy, jak zorganizować wysyłkę towarów na Targi i Wystawy. Naszymi klientami są przede wszystkim eksporterzy , importerzy oraz podmioty , które prowadzą działalność handlową i wystawienniczo-targową.

Jak przewozić?

Do przewozu frachtem lotniczym lub morskim przyjmujemy materiały zapakowane w różnego rodzaju typy opakowań. Mogą to być kartonowe pudła, drewniane skrzynie, walizy, aluminiowe cases, tuby, przesyłki spaletyzowane, itp.

Możliwości

Dokonujemy wszystkich niezbędnych czynności i procedur celnych związanych z frachtem lotniczym i eksportem materiałów. Otwieramy i zamykamy Carnety ATA lub odprawiamy Państwa eksponaty w procedurze „towarów powracających”. Realizujemy dostawę przesyłki do wskazanej przez klienta firmy obsługującej targi lub bezpośrednio do tzw. stand-u. Po targach aranżujemy powrót towarów do nadawcy. W zależności od wybranego rodzaju transportu, zamykamy dokumenty celne w miejscu wyjścia i dostarczamy kompletną przesyłkę pod wskazany adres lub wydajemy w porcie wg uzgodnień. W przypadku eksportu towarów neutralnych i bezpiecznych w transporcie składamy ofertę w możliwie najniższych kosztach. Rezerwacji zawsze dokonujemy wcześniej ze stosownym wyprzedzeniem, by uniknąć ewentualnych opóźnień i zagwarantować terminową dostawę we wskazanym terminie.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy