Interfracht Co. Int. Air Freight


Al. Krakowska 264
02-210 Warszawa

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Fracht lotniczy na Targi i Wystawy- eksport materiałów wystawienniczych

Oferujemy sprawny i bezpieczny eksport materiałów wystawienniczych oraz pełnych ekspozycji na międzynarodowe targi i wystawy lub wszelkiego rodzaju zagraniczne eventy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferując kompleksową usługę. Fracht lotniczy na targi i wystawy obejmuje pomoc w zakresie logistycznym, transportowym, a także wsparcie przy załatwianiu formalności celnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we frachcie lotniczym różnego rodzaju przesyłek, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu sprawny i bezpieczny eksport materiałów wystawienniczych. Dzięki doskonałej znajomości przepisów i procedur związanych z dostawą wiemy, jak zorganizować fracht lotniczy na targi i wystawy czy też inne wydarzenia, by uniknąć jakichkolwiek nieprawidłowości, a tym samym opóźnienia dostawy eksportowanych materiałów.

Jak przewozić?

Do przewozu frachtem lotniczym lub morskim przyjmujemy materiały zapakowane w różnego rodzaju typy opakowań. Mogą to być kartonowe pudła, drewniane skrzynie, walizy, aluminiowe cases, tuby, przesyłki spaletyzowane, itp.

Możliwości

Dokonujemy wszystkich niezbędnych czynności i procedur celnych związanych z frachtem lotniczym i eksportem materiałów. Otwieramy i zamykamy Carnety ATA lub odprawiamy Państwa eksponaty w procedurze „towarów powracających”. Realizujemy dostawę przesyłki do wskazanej przez klienta firmy obsługującej targi lub bezpośrednio do tzw. stand-u. Po targach aranżujemy powrót towarów do nadawcy. W zależności od wybranego rodzaju transportu, zamykamy dokumenty celne w miejscu wyjścia i dostarczamy kompletną przesyłkę pod wskazany adres lub wydajemy w porcie wg uzgodnień. W przypadku eksportu towarów neutralnych i bezpiecznych w transporcie składamy ofertę w możliwie najniższych kosztach. Rezerwacji zawsze dokonujemy wcześniej ze stosownym wyprzedzeniem, by uniknąć ewentualnych opóźnień i zagwarantować terminową dostawę we wskazanym terminie.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy