Interfracht Co. Int. Air Freight


Al. Krakowska 264
02-210 Warszawa

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Fracht lotniczy na Targi i Wystawy- eksport materiałów wystawienniczych

Dostawy lotnicze na Targi i Wystawy
Oferujemy wystawcom dostawy materiałów oraz pełnych ekspozycji wystawienniczych na Międzynarodowe Targi i Wystawy lub zagraniczne Eventy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie oferując pomoc w zakresie logistycznym, transportowym, oraz pomoc przy załatwianiu formalności celnych. Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

Jak przewozić?

Do przewozu transportem lotniczym lub morskim przyjmujemy przesyłki zapakowane w różnego rodzaju typy opakowań. Mogą to być kartonowe pudła, drewniane skrzynie, walizy, aluminiowe cases, tuby, przesyłki spaletyzowane itp.

Możliwości

Dokonujemy wszystkich niezbędnych czynności i procedur celnych. Otwieramy i zamykamy Carnety ATA, lub odprawiamy Państwa eksponaty w procedurze „towarów powracających”. Dostarczamy przesyłki do wskazanej przez organizatora Targów firmy obsługującej Targi lub bezpośrednio do tzw. stand-u. Po wystawie aranżujemy powrót towarów do nadawcy. W zależności od wybranego rodzaju transportu, zamykamy dokumenty celne w miejscu wyjścia i dostarczamy kompletną przesyłkę pod wskazany adres lub wydajemy w porcie wg uzgodnień. W przypadku towarów neutralnych i bezpiecznych w transporcie składamy ofertę w możliwie najniższych kosztach. Rezerwacji zawsze dokonujemy wcześniej ze stosownym wyprzedzeniem by uniknąć ewentualnych opóznień i zagwarantować terminową dostawę we wskazanym nam terminie.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy