Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Formy transportu

Fracht lotniczy – transport towarów

Główną zaletą tego rodzaju transportu jest bardzo szybki czas realizacji. Obecnie w ciągu kilkudziesięciu godzin mogą Państwo przewieźć towary z jednego krańca planety na drugi. Fracht lotniczy, który wykonujemy dla naszych klientów, to kompleksowa usługa transportu towarów w formule airport to airport. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym segmencie transportu, bowiem logistyką frachtu lotniczego zajmujemy się już 20 lat.

Decydując się na współpracę z nami zyskujecie Państwo gwarancję, że Państwa przesyłka znajduje się w najlepszych i profesjonalnych rękach. W pierwszej kolejności stawiamy na terminowość dostaw frachtu lotniczego. Dlatego też współpracujemy z przewoźnikami, którzy oferują najlepszy i terminowy serwis, posiadają elastyczne standardy pracy oraz oferują bardzo szeroką siatkę swoich połączeń rejsowych oraz dysponują szerokokadłubowymi samolotami frachtowymi. Dzięki temu możemy oferować nasze serwisy w bardzo wysokim standardzie obsługi i w doskonałych cenach.

Fracht lotniczy realizowany przez Interfracht Co. Int. Air Freight to usługa konkurencyjna cenowo i co najważniejsze dla naszych klientów , realizowana z zachowaniem pełnej terminowości, szybkiej rotacji magazynowej, a także pełnego bezpieczeństwa przewożonych towarów z pełnym śedzeniem drogi przewozu wszystkich przesyłek.