Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Formy transportu

Transport ładunków – Drobnica morska LCL

Transport drobnicowy (drobnica morska) to ładunki mniejszych gabarytów, które pod względem wagi i kubatury nie spełniają kryteriów ładunku całokontenerowego, stąd skonsolidowane przewożone są w kontenerach zbiorczych jako LCL. Opłaty kalkulowane są w zależności od wagi brutto – masy przesyłki i kubatury (objętości) łącznej ładunku. W drobnicy morskiej przelicznikiem wagi płatnej jest tzw. waga / miara. Oznacza to że fracht morski opłacany jest za wielkość większą wg przelicznika 1m3=1000 kg. Do przewozu przyjmujemy wszelkie przesyłki, począwszy od kilkukilogramowych paczek do kilkutonowych maszyn i urządzeń zapakowanych w kartonach, na paletach, w rolach, wiązkach, walizach itp.

Główne kierunki gdzie możemy Państwu zaoferować wyjątkowe ciekawe stawki przewozowe to: Daleki Wschód ( Chiny, Malezja, Indonezja, Indie),Ameryka Północna ( USA i Kanada), a także Afryka, Australia i Nowa Zelandia.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, nasi doświadczeni spedytorzy pozostają zawsze do Państwa dyspozycji. Wystarczy tylko skonsultować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz ofertowy w zakładce “kontakt”.