Interfracht Co. Int. Air Freight


Al. Krakowska 264
02-210 Warszawa

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Fracht lotniczy Cargo – ship’s spares in transit

Dostawy serwisowe frachtem morskim i lotniczym
Mamy wieloletnie doświadczenie w dostawach części zamiennych zarówno frachtem lotniczym cargo, jak i na statki Ship’s spares in transit. Zapewniamy kompleksową obsługę w dostawach tego rodzaju przesyłek. Zapewniamy nie tylko rzetelne, ale również szybkie zrealizowanie usługi. Realizowany przez nas fracht lotniczy cargo oraz morski obejmuje odbiór przesyłek od dostawców na terenie Polski i
Europy, odprawę celną, a także dostarczenie do burty statku do każdego portu morskiego na świecie za pośrednictwem naszych sprawdzonych operatorów w tym segmencie przesyłek. Dostarczamy je w systemie on-time, dokładnie w terminie, kiedy statek wchodzi do portu. Zawsze mamy bezpośredni kontakt z lokalnym agentem armatora i ustalamy wszystkie szczegóły realizacji usługi przed zawinięciem statku do portu.

Oferowany przez nas fracht realizowany jest zarówno na mniejszych, jak i większych odległościach, co jest możliwe dzięki współpracy z renomowanymi liniami lotniczymi z różnych zakątków świata. Rozwiązanie to szczególnie docenią przedsiębiorcy, a także osoby prywatne, którym zależy na szybkim i bezpiecznym transporcie części zamiennych oraz innych ładunków.

Jak przewozić?

Nasz serwis ship’s spares in transit obejmuje bezpośrednie lub skonsolidowane partie części zamiennych dostarczane frachtem lotniczym cargo lub drobnicą morską LCL z dedykowaną dostawą do burty.

Możliwości

W przypadku wyjątkowo pilnych, awaryjnych dostaw części zamiennych aranżujemy tzw. hand-carry cargo, dostarczane bezpośrednio do kapitana statku w najszybszym gwarantowanym terminie z wykorzystaniem wszystkich dostępnych w danej sytuacji środków i możliwości zapewniających profesjonalne wykonanie takiej usługi.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy