Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Transport Lotniczy Cargo części serwisowych – ship’s spares in transit

Dostawy serwisowe części zamiennych frachtem morskim i lotniczym
Mamy wieloletnie doświadczenie w dostawach części zamiennych na statki zarówno frachtem lotniczym cargo, jak i frachtem morskim w systemie Ship’s spares in transit. Oferujemy kompleksową obsługę w dostawach tego rodzaju przesyłek. Nasz serwis obejmuje odbiór przesyłek od dostawców na terenie Polski i Europy, odprawę celną, a następnie dostarczenie ich wybraną formą transportu do wskazanego portu postoju statku lub do burty statku. Zapewniamy dostawy części serwisowych do każdego portu morskiego na świecie za pośrednictwem naszych sprawdzonych operatorów logistycznych. Przesyłki dostarczamy w systemie on-time, dokładnie w terminie, kiedy statek wchodzi do portu. Zawsze mamy bezpośredni kontakt z lokalnym agentem armatora i ustalamy wszystkie szczegóły realizacji usługi przed zawinięciem statku do portu.

Oferowany przez nas serwis frachtowy doceniają producenci i eksporterzy części okrętowych w całej Europie, którym zależy na szybkim i bezpiecznym transporcie swoich towarów sprzedawanych armatorom morskim na całym świecie.

Jak przewozić?

Nasz serwis ship’s spares in transit obejmuje bezpośrednie lub skonsolidowane partie części zamiennych dostarczane frachtem lotniczym cargo lub drobnicą morską LCL z dedykowaną dostawą do burty.

Możliwości

W przypadku wyjątkowo pilnych, awaryjnych dostaw części zamiennych aranżujemy tzw. hand-carry cargo, dostarczane bezpośrednio do kapitana statku w najszybszym gwarantowanym terminie z wykorzystaniem wszystkich dostępnych w danej sytuacji środków i możliwości zapewniających profesjonalne wykonanie takiej usługi.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy