Interfracht Co. Int. Air Freight


Al. Krakowska 264
02-210 Warszawa

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Fracht lotniczy Cargo – ship’s spares in transit

Dostawy serwisowe frachtem morskim i lotniczym
Mamy wieloletnie doświadczenie w dostawach części zamiennych na statki Ship’s spares in transit. Zapewniamy kompleksową obsługę w dostawach tego rodzaju przesyłek. Odbieramy je od dostawców na terenie Polski i Europy, odprawiamy celnie i dostarczamy do burty statku do każdego portu morskiego na Świecie za pośrednictwem naszych sprawdzonych operatorów w tym segmencie dostaw. Dostarczamy je w systemie on-time, dokładnie w terminie, kiedy statek wchodzi do portu. Zawsze mamy bezpośredni kontakt z lokalnym agentem armatora i ustalamy wszystkie szczegóły dostawy przed zawinięciem statku do portu.

Jak przewozić?

Nasz serwis ship’s spares in transit obejmuje bezpośrednie lub skonsolidowane partie części zamiennych dostarczane cargiem lotniczym, lub drobnicą morska LCL z dedykowaną dostawą do burty.

Możliwości

W przypadku wyjątkowo pilnych, awaryjnych dostaw aranżujemy tzw. hand-carry cargo, dostarczane bezpośrednio do kapitana statku w najszybszym gwarantowanym terminie z wykorzystaniem wszystkich dostępnych w danej sytuacji środków i możliwości zapewniających
pewne i profesjonalne wykonanie takiej usługi.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy