Interfracht Co. Int. Air Freight


Al. Krakowska 264
02-210 Warszawa

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Formy transportu

Cargo lotnicze

Przewóz towarów jako cargo lotnicze w przewozach międzykontynentalnych, jest najszybszym i najbardziej efektywnym rodzajem transportu. Odbywa się on zwykle przy wykorzystaniu rejsowych samolotów pasażerskich, oraz frachtowych przewożących tylko i wyłącznie ładunki cargo. W dzisiejszym zglobalizowanym świecie i gigantycznej siatce połaczeń wielu przewoznikow lotniczych, przewóz ładunku zajmuje od jednego do maksymalnie kilku dni do najdalszych zakątków naszej planety gdzie są lotniska. Znaczenie tego rodzaju przewozów z kazdym rokiem rośnie i stanowi bardzo wazny segment rozwoju wielu gospodarek. Również gospodarki Polski.

Każda przesyłka międzynarodowa, która jest transportowana drogą lotniczą musi przejść przez cały szereg formalności, z których najważniejsze to: odprawy graniczne, pirotechniczne, sanitarne, weterynaryjne  i inne własciwe i wymagane dla specyfiki przesyłanych towarów, oraz formalności związane z odprawą celną. Cargo to bardzo szerokie pojęcie. Określa zarówno sam ładunek przewożony droga lotniczą jak też strefę kazdego lotniska w której usytuowane są Terminale Cargo, gdzie są składowane, clone, odprawiane do przewozu oraz wydawane po odprawie przesyłki lotnicze.

Nasza firma Interfracht Co. Int. Air Freight, zapewnia kompleksową obsługę i realizację wszystkich formalności niezbędnych przy aranżacji importu i eksportu lotniczego oraz pomoże w przejsciu procedury celnej na lotnisku w Warszawie.

Nasi spedytorzy i agenci celni pracują na Państwa zlecenie i upoważnienie. Przygotowują stosowną dokumentację, zgłaszają  Państwa towary do odprawy celnej, a po przejsciu procedury celnej wydają przesyłkę lub dostarczają do wskazanego adresu.

Znając procedury, przepisy i mając długoletnie doświadczenie w branży wszelkie formalności załatwiamy szybko i sprawnie, starając się żeby nasz klient był zadowolony z usługi.