Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Formy transportu

Cargo lotnicze – transport towarów

Najszybszym i najbardziej efektywnym rodzajem transportu w przewozach międzykontynentalnych jest cargo lotnicze. Odbywa się ono zwykle przy wykorzystaniu rejsowych samolotów pasażerskich oraz frachtowych przewożących tylko i wyłącznie ładunki cargo. W dzisiejszym zglobalizowanym świecie i gigantycznej siatce połączeń wielu przewoźników, przewóz ładunku zajmuje od jednego do maksymalnie kilku dni do najdalszych zakątków naszej planety. Znaczenie cargo lotniczego z każdym rokiem rośnie i stanowi bardzo ważny segment rozwoju wielu gospodarek – również Polski.

Każda przesyłka międzynarodowa, która jest transportowana drogą powietrzną, musi przejść przez cały szereg formalności związanych z odprawą celną, z których najważniejsze to: odprawy graniczne, pirotechniczne, sanitarne, weterynaryjne i inne właściwe i wymagane dla specyfiki przesyłanych towarów. Cargo to bardzo szerokie pojęcie. Określa zarówno sam ładunek przewożony drogą powietrzną jak też strefę każdego lotniska, w której usytuowane są terminale, gdzie są składowane, clone, odprawiane do przewozu oraz wydawane po odprawie przesyłki.

Nasza firma Interfracht Co. Int. Air Freight, zapewnia kompleksową obsługę i realizację wszystkich formalności niezbędnych przy aranżacji importu i eksportu oraz pomoże w przejściu procedury celnej na lotnisku w Warszawie.

Nasi spedytorzy i agenci celni pracują na Państwa zlecenie i upoważnienie. Przygotowują stosowną dokumentację, zgłaszają Państwa towary do odprawy celnej, a po przejściu procedury celnej wydają przesyłkę lub dostarczają pod wskazany adres.

Dzięki doskonałej znajomości procedur cargo lotniczego i przepisów, a także dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie szybko i sprawnie załatwić wszelkie formalności, dokładając wszelkich starań, by nasz klient był w pełni zadowolony z usługi.