Interfracht Co. Int. Air Freight


Al. Krakowska 264
02-210 Warszawa

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Spedycja lotnicza – Cargo lotnicze żywych zwierząt

Fracht lotniczy: przewóz żywych zwierząt
Oferujemy, przewóz cargiem lotniczym żywych zwierząt, zarówno domowych takich jak psy, koty, jak również gadów, płazów, ptaków itp. Obowiązkiem wysyłającego jest sprawdzenie przepisów importu i eksportu zwierząt obowiązujących w kraju, do którego zwierzę jest wysyłane. W wielu przypadkach służymy taką pomocą w sytuacjach, gdy wysyłający nie ma możliwości weryfikacji takich informacji.

Jak przewozić?

Warunkiem przyjęcia zwierząt do przewozu jest posiadanie przez niego aktualnych szczepień, paszportu i świadectwa zdrowia wydanego przez powiatowego lekarza weterynarii oraz innych dokumentów wymaganych przepisami prawa.

Dokumentem wymaganym przez przewoźnika jest: Shipper’s Certification for live animals. Przesyłki live animals AVI są obsługiwane przez nas zgodnie z przepisami i w standardzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych I.A.T.A. Mają również pierwszeństwo w odprawie celnej i granicznej.

Psy i koty przesyłane są w specjalnych transporterach, inne zwierzęta zaś, w opakowaniach, zależnie od ich gatunku i wymagań transportowych. Na życzenie organizujemy kontenery transportowe.

W trakcie drogi przewozu wszystkie zwierzęta maja zapewnioną opiekę weterynaryjną, jeśli wymaga tego czas przewozu, podawany jest posiłek i woda, dokładnie wg instrukcji nadawcy, która powinna się znajdować na kontenerze.

Możliwości

Rezerwacji dokonujemy stosownie wcześniej, kilka dni przed podróżą i zawsze rekomendujemy taką linię lotniczą, która zapewnia najkrótszy czas transferu w portach tranzytowych.

By zminimalizować stres zwierząt, preferujemy połączenia bezpośrednie. Jeśli nie ma takiej możliwości, wtedy staramy się bookować rejsy z co najwyżej jednym, nie więcej, transferem tranzytowym.

Dodatkowo przed wysyłką uzyskujemy potwierdzenie odbiorcy o zamiarze odebrania przesyłki AVI w porcie przeznaczenia.

Wszystkie zapytania rozpatrujemy indywidualnie i wyceniamy koszty frachtu w zależności od portu przeznaczenia, wagi brutto przesyłki oraz wymiarów klatki.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy