Interfracht Co. Int. Air Freight


Al. Krakowska 264
02-210 Warszawa

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Air Cargo – transport produktów łatwo psujących się (PER)

Realizujemy zlecenia na transport przesyłek specjalnych jak na przykład cargo produktów łatwo psujących się (PER). Usługa ta dotyczy m.in. artykułów spożywczych, kwiatów ciętych bądź doniczkowych i wielu innych towarów o szczególnych wymaganiach transportowych. Ze względu na specyfikę przesyłek łatwo psujących się oferujemy ich przewóz frachtem lotniczym. Jest to bowiem najszybszy i najpewniejszy sposób dostawy tego rodzaju materiałów.

Dzięki profesjonalnej obsłudze spedycyjnej mogą mieć Państwo pewność, że przewożone towary nie zepsują się podczas transportu, a tym samym unikną Państwo strat finansowych. Cargo produktów łatwo psujących się realizujemy przy zachowaniu restrykcyjnych procedur, zapewniając odpowiednie warunki określone przepisami, a także jak najkrótszy czas transportu.

Oferowane przez nas cargo produktów łatwo psujących się jest usługą kompleksową. Oznacza to, że zajmujemy się nie tylko transportem, ale także służymy pomocą przy zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z cargo produktów (PER).

Jak przewozić?

Droga przewozu dla tego segmentu przesyłek powinna być możliwie najkrótsza i najszybsza, dlatego dedykujemy Państwu wysyłki drogą powietrzną. Żeby przesyłki z artykułami w obniżonej temperaturze mogły dolecieć na czas w optymalnej dla ich zawartości temperaturze, rekomendujemy pakowanie produktów do styropianowych opakowań z użyciem suchego lodu lub chłodzących żelowych wkładów. W przypadku większych gabarytów PER oferujemy specjalne kontenery lotnicze z regulowanym zakresem wymaganej temperatury.

Możliwości

W zależności od zawartości, wagi brutto, wymiarów opakowań i portu lub miejsca przeznaczenia każde zapytanie pod kątem kosztów i możliwości transportowych rozpatrujemy indywidualnie. Dla cargo PER staramy się zaoferować możliwie najniższe koszty, rekomendując naszym klientom usługę express service.

Zapewniamy, że dotrą one pierwszą możliwą okazją transportową firav (first available) do wskazanego przez nadawcę portu lotniczego lub pod wskazany adres finalnego odbiorcy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy