Interfracht Co. Int. Air Freight


Air & Sea freight
CARGO LOGISTICS

tel / fax:+48 228462263

Infolinia operacyjna:
+48 601 335 890
Usługi specjalistyczne

Transport lotniczy produktów łatwo psujących (PER)

Od wielu lat mamy bogate doświadczenia w realizacji zleceń transportowych przewozu przesyłek wrażliwych. Do takich należą towary i produkty łatwo psujące się. W transporcie lotniczym są one oznakowane jako “PER” ( perishable goods). Są to głównie towary takie jak: artykuły spożywcze, kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe, sadzonki ( plants), owoce, warzywa, świeże grzyby, mrożonki i wiele innych towarów o szczególnych wymaganiach transportowych. Ze względu na specyfikę przesyłek łatwo psujących oferujemy ich przewóz frachtem lotniczym. Jest to bowiem najszybszy i najpewniejszy sposób dostawy tego rodzaju frachtu do odbiorców.

Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze spedycyjno-transportowej możecie mieć Państwo pewność, że przewożone przez nas towary nie zepsują się i nie ulegną zniszczeniu podczas transportu, bezpiecznie dotrą do celu, a tym samym unikną Państwo strat finansowych. Cargo produktów łatwo psujących realizujemy przy zachowaniu restrykcyjnych procedur, zapewniając odpowiednie warunki przewozu określone przepisami, oraz zapewniając najkrótszy czas transportu.

Jak przewozić?

Droga przewozu dla tego segmentu przesyłek powinna być możliwie najkrótsza i najszybsza, dlatego dedykujemy Państwu wysyłki drogą powietrzną. Żeby przesyłki z artykułami w obniżonej temperaturze mogły dolecieć na czas w optymalnej dla ich zawartości temperaturze, rekomendujemy pakowanie produktów do styropianowych opakowań z użyciem suchego lodu lub chłodzących żelowych wkładów. W przypadku większych gabarytów PER oferujemy specjalne kontenery lotnicze z regulowanym zakresem wymaganej temperatury.

Możliwości

W zależności od zawartości, wagi brutto, wymiarów opakowań i portu lub miejsca przeznaczenia każde zapytanie pod kątem kosztów i możliwości transportowych rozpatrujemy indywidualnie. Dla cargo PER staramy się zaoferować możliwie najniższe koszty, rekomendując naszym klientom usługę express service.

Zapewniamy, że dotrą one pierwszą możliwą okazją transportową firav (first available) do wskazanego przez nadawcę portu lotniczego lub pod wskazany adres finalnego odbiorcy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy jak najlepiej zrealizować Twój transport

Możesz także kontaktować się wysyłając zapytanie poprzez formularz

+48 (22) 846 22 63formularz kontaktowy